SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27” (SAMLS27F324GAUXEN)
View cart
“HP used 647942-001 WLAN PCI-e Card Saffron” has been added to your cart.
SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27'' (SAMLS27F324GAUXEN) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description
Related products
INTEL used CPU Core i5-520M, 2.40 GHz, 3M Cache, FCLGA1156 (Notebook)
DELOCK Cable USB 3.0 2x Type-A female σε 19pin header female
POWERTECH κάρτα ήχου USB CAB-U037, 7.1CH, έξοδος μικρόφωνου & ακουστικού
GOOBAY patch panel 93048 19"/1U, 24x ports, CAT 6 STP, μαύρo