SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27” (SAMLS27F324GAUXEN)
View cart
“GOOBAY patch panel 93048 19"/1U, 24x ports, CAT 6 STP, μαύρo” has been added to your cart.
SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27'' (SAMLS27F324GAUXEN) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description
Related products
INTEL used CPU Core 2 Duo T8100, 2.10 GHz, 3M Cache, BGA479 (Notebook)