SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27” (SAMLS27F324GAUXEN)
View cart
SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27'' (SAMLS27F324GAUXEN) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description
Related products
INTEL used CPU Core i5-520M, 2.40 GHz, 3M Cache, FCLGA1156 (Notebook)
SEAGATE used HDD 250GB, 3.5", SATA
6.90
SILICON POWER μνήμη RAM DDR3, 1600MHz PC3-12800, 1.5V, 4GB
INTEL used CPU Pentium G6950, 2 cores, 2.8GHz, s1156