SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27” (SAMLS27F324GAUXEN)
View cart
“AOC 27B2DM FHD VA Monitor 27′ (27B2DM) (AOC27B2DM)” has been added to your cart.
SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27'' (SAMLS27F324GAUXEN) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description
Related products
INTEL used CPU Pentium G6950, 2 cores, 2.8GHz, s1156
AOC 27B2DM FHD VA Monitor 27′ (27B2DM) (AOC27B2DM)
SEAGATE used HDD 250GB, 3.5", SATA