SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27” (SAMLS27F324GAUXEN)
View cart
“AOC 24B2XHM2 FHD VA Monitor 24” (24B2XHM2) (AOC24B2XHM2)” has been added to your cart.
SAMSUNG LS27F324GAUXEN Monitor 27'' (SAMLS27F324GAUXEN) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description
Related products
DELOCK Cable USB 3.0 2x Type-A female σε 19pin header female
POWERTECH κάρτα ήχου USB CAB-U037, 7.1CH, έξοδος μικρόφωνου & ακουστικού
INTEL used CPU Core 2 Duo T8100, 2.10 GHz, 3M Cache, BGA479 (Notebook)