SAMSUNG LS27DM500EUXDU FHD Smart Monitor 27” (SAMLS27DM500EUXDU)
View cart
“GOOBAY patch panel 93048 19"/1U, 24x ports, CAT 6 STP, μαύρo” has been added to your cart.
SAMSUNG LS27DM500EUXDU FHD Smart Monitor 27'' (SAMLS27DM500EUXDU) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description
Related products
POWERTECH Θερμοαγώγιμη Πάστα PT-490, Super Series, 3gr
HP used 647942-001 WLAN PCI-e Card Saffron
INTEL used CPU Core 2 Duo T8100, 2.10 GHz, 3M Cache, BGA479 (Notebook)