SAMSUNG LS27DM500EUXDU FHD Smart Monitor 27” (SAMLS27DM500EUXDU)
View cart
“POWERTECH Θερμοαγώγιμη Πάστα PT-490, Super Series, 3gr” has been added to your cart.
SAMSUNG LS27DM500EUXDU FHD Smart Monitor 27'' (SAMLS27DM500EUXDU) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description
Related products
POWERTECH Θερμοαγώγιμη Πάστα PT-493, Super Series, 30gr
Used RAM SO-dimm (Laptop) DDR3, 1GB, 1333mHz PC3-10600
SEAGATE used HDD 250GB, 3.5", SATA
6.90
INTEL used CPU Pentium G6950, 2 cores, 2.8GHz, s1156