SAMSUNG LS27DM500EUXDU FHD Smart Monitor 27” (SAMLS27DM500EUXDU)
View cart
“INTEL used CPU Pentium G6950, 2 cores, 2.8GHz, s1156” has been added to your cart.
SAMSUNG LS27DM500EUXDU FHD Smart Monitor 27'' (SAMLS27DM500EUXDU) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description