SAMSUNG LS24F434UAUXEN Monitor 24” (SAMLS24F434UAUXEN)
View cart
“INTEL used CPU Pentium G6950, 2 cores, 2.8GHz, s1156” has been added to your cart.
SAMSUNG LS24F434UAUXEN Monitor 24'' (SAMLS24F434UAUXEN) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
SAMSUNG MONITORS
Description
Description
Related products
Used RAM SO-dimm μνήμη (LAPTOP) DDR2, 1GB
INTEL used CPU Core 2 Duo T8100, 2.10 GHz, 3M Cache, BGA479 (Notebook)
Used RAM SO-dimm (Laptop) DDR3, 1GB, 1333mHz PC3-10600
DELOCK Cable USB 3.0 2x Type-A female σε 19pin header female