AOC 24E4CV FHD IPS Monitor 24” (24E4CV) (AOC24E4CV)
View cart
“Used RAM SO-dimm μνήμη (LAPTOP) DDR2, 1GB” has been added to your cart.
AOC 24E4CV FHD IPS Monitor 24'' (24E4CV) (AOC24E4CV) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
AOC MONITORS
Description
Description
Related products
DELOCK Cable USB 3.0 2x Type-A female σε 19pin header female
INTEL used CPU Pentium G6950, 2 cores, 2.8GHz, s1156
SEAGATE used HDD 250GB, 3.5", SATA