UNIARCH IP κάμερα IPC-B124-APF28K, 2.8mm, 4MP, IP67, PoE, SD, IR 30m
Out of stock
Description
Δικτυακή κάμερα της Uniarch (Powered by Uniview Tech), με αισθητήρα ανάλυσης 4MP, φακό 2.8mm και εύρος υπέρυθρων IR έως 30m. Υποστηρίζει τροφοδοσία PoE και εξοπλίζεται με εσωτερικό μικρόφωνο για μεταφορά ήχου. Το σώμα της κάμερας είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό με στεγανοποίηση επιπέδου IP67, γεγονός που την καθιστά κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους.
-αισθητήρας ανάλυσης 4MP
-υποστήριξη τροφοδοσίας PoE
-ενσωματωμένο μικρόφωνο
-υποστήριξη καταγραφής σε micro SD (δεν συμπεριλαμβάνεται)
-στεγανοποίηση IP67
-εύρος υπέρυθρων έως 30m
-ONVIF compliant
-2D/3D DNR (Digital Noise Reduction)
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Camera
Sensor: 1/3", 4.0 megapixel, progressive scan, CMOS
Adjustment angle: Pan: 0° ~ 360°, Tilt: 0° ~ 90°, Rotate: 0° ~ 360°
Shutter: Auto/Manual, 1 ~ 1/100000s
Minimum Illumination: Color: 0.02Lux (F2.1, AGC ON), 0Lux with IR on
Day/Night: IR-cut filter with auto switch (ICR)
S/N: >52dB
WDR: DWDR
Lens
Lens Type: 2.8mm @F2.1
Iris: Fixed
Angle of View (H): 97.0°
Angle of View (V): 52.2°
Angle of View (O): 107.5°
DORI
DORI Distance: Lens: 2.8mm, Detect: 63m, Observe: 25.2m, Recognize: 12.6m, Identify: 6.3m
Illuminator
IR Range: Up to 30m (98ft) IR range
Wavelength: 850nm
IR On/Off Control: Auto/Manual
Video
Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
H.264 code profile: Baseline profile, Main profile, High profile
Frame Rate:
Video Bit Rate: 128 Kbps~6 Mbps
U-code: Support
OSD: Up to 4 OSDs
Privacy Mask: Up to 4 areas
ROI: Up to 8 areas
Motion Detection: Up to 4 areas
Video stream: Dual streams
Image
White Balance: Auto/Outdoor/Fine Tune/Sodium Lamp/Locked/Auto2
Digital Noise Reduction: 2D/3D DNR
Smart IR: Support
Flip: Normal/Vertical/Horizontal/180°
HLC: Support
BLC: Support
Defog: Digital Defog
Events
Basic Detection: Motion detection, Audio detection, Tampering alarm
Storage
Edge Storage: Micro SD, up to 128 GB
Network Storage: ANR
Audio
Audio Compression: G.711U, G.711A
Audio Bit rate: 64 Kbps
Suppression: Support
Sampling Rate: 8KHZ
Network
Compatible Integration: ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), API
User/Host: Up to 32 users. 2 user levels: administrator and common user
Client: Uniarch Client, Uniarch APP
Interface
Network: 1x RJ45 10M/100M Base-TX Ethernet
Built-in Mic: Support
General
Power: DC 12V +/-25%, PoE (IEEE 802.3af)
Power consumption: Max 3.4W
Dimensions (LxWxH): 160 x 62 x 65mm
Weight: 0.21kg
Working Environment: -30 °C ~ 60 °C, Humidity: </=95% RH (non-condensing)