LONGSE υβριδική κάμερα BMSDHTC500FKE, 2.8mm, 5MP, αδιάβροχη IP67, IR 25m
22 in stock
Description
Υβριδική κάμερα 4 σε 1 (AHD, TVI, CVI, CVBS), με fixed φακό 2.8mm, 1/2.5" CMOS sensor, ανάλυση 5MP και εύρος υπερύθρων IR έως 25m. Διαθέτει διακόπτη για να αλλάξετε την λειτουργία εύκολα και γρήγορα σε AHD, TVI, CVI, CVBS και υποστηρίζει OSD & UTC.
-1/2.5" CMOS sensor
-4 σε 1 AHD/CVI/TVI/CVBS
-fixed φακός 2.8mm
-εύρος υπερύθρων IR έως 25m
-ανθεκτικό μεταλλικό σώμα
-IP67 αδιάβροχη προστασία, για χρήση σε εξωτερικούς χώρους
-με υποστήριξη OSD & UTC
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Video Output Mode:
AHD: 8M @ 15fps, 5M @ 20fps/12.5fps, 4M/2M @ 30fps/25fps;
TVI/CVI: 8M @ 15fps/12.5fps,5M @ 20fps/12.5fps,4M/2M @ 30fps/25fps
Image Sensor: 1/2.5" CMOS sensor
Image Resolution: 8M: 3840×2160 5M: 2592×1944 4M: 2560×1440 2M: 1920×1080
TV System: PAL/NTSC
Electronic Shutter: Auto
Minimun Illumination: 0.01Lux
Scanning System: Progressive Scan
Focus Length: 2.8mm
Focus Control: Fixed
Lens Type: Fixed
IR Cut Filter: YES
Infrared LED: 42µ x 2PCS
Light Distance: up to 25m
IR Status: AGC Auto Control
Day/Night: YES/NO
OSD Menu: YES
WDR: DWDR
UTC: YES
Noise Reduction: DNR
Coaxial Audio: YES (only TVI)
White Balance: AUTO / MANUAL
Gain Control: AUTO
Housing: Metal, IP67
Bracket: YES
Operation Temperature: -30°C ~ 50°C RH95% Max
Power Source: DC12V±10%, 500mA