HP used ethernet adapter 629135-B21, 1GB, 4-port 331FLR
View cart
“GOOBAY patch panel 93048 19"/1U, 24x ports, CAT 6 STP, μαύρo” has been added to your cart.
8 in stock
HP used ethernet adapter 629135-B21, 1GB, 4-port 331FLR quantity
Add to cart
SKU:
629135-B21
Categories:
Used Server Parts
Εξοπλισμός IT
Νέα & REF PC
Brand:
HP
Description
Additional information
Description
Additional information
Weight
0.083 kg
Dimensions
12.0 × 2.0 × 8.0 cm
Χωρητικότητα
Τύπος
Related products
POWERTECH Θερμοαγώγιμη Πάστα PT-493, Super Series, 30gr
AOC 27B2DM FHD VA Monitor 27′ (27B2DM) (AOC27B2DM)
Used RAM SO-dimm μνήμη (LAPTOP) DDR2, 1GB
INTEL used CPU Core 2 Duo T8100, 2.10 GHz, 3M Cache, BGA479 (Notebook)