AOC 24E4CV FHD IPS Monitor 24” (24E4CV) (AOC24E4CV)
View cart
“BURN OUT Χαρτοταινία Θερμική 28 x 46 x 12mm, 25m, 55γρ, 60τμχ” has been added to your cart.
View cart
“Palit Low Profile Bracket HDMI/DVI” has been added to your cart.
AOC 24E4CV FHD IPS Monitor 24'' (24E4CV) (AOC24E4CV) quantity
Add to cart
SKU:
Categories:
Νέα & REF PC
Οθόνες
Brand:
AOC MONITORS
Description
Description
Related products
INTEL used CPU Core 2 Duo T8100, 2.10 GHz, 3M Cache, BGA479 (Notebook)
Used RAM SO-Dimm (Laptop) DDR2, 512MB, PC5300
SILICON POWER μνήμη RAM 8GB DDR3, 1600MHz PC3-12800, 1.5V
INTEL used CPU Pentium G6950, 2 cores, 2.8GHz, s1156